Künye

    İmtiyaz Sahibi / Grantee
    Zeynep Saim - zeynepsaim@kumandasiz.tv
    Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
    Bilal Saim - bilalsaim@kumandasiz.tv
    Editörler / Editors
    Esra Saim - esrasaim@kumandasiz.tv
    Hilal Saim - hilalsaim@kumandasiz.tv
    Murat Kurt - muratkurt@kumandasiz.tv
    Zehra Gemici - zehragemici@kumandasiz.tv
    Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
    Yasemin Yüksel - yaseminyuksel@kumandasiz.tv
    Hukuk Danışmanı / jurisconsult
    Mahmut Sancar - hakansancar@gmail.com
    Mali Müşavir / financial advisor
    -

    Reklam /  Advertise
    iletisim@kumandasiz.tv
    E-Mail
    iletisim@kumandasiz.tv

    YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
    TE-Bilişim altyapısı ile HS-Vertigo Haber Sistemi


    Privacy Policy

    © Copyrigth 2014 siteniz kumandasiz.tv tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kumandasiz.tv'ye aittir. kumandasiz.tv sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kumandasiz.tv’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. kumandasiz.tv’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kumandasiz.tv'de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

     

    Privacy Policy

    We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kumandasiz.tv However, sometimes the kumandasiz.tv uses third parties to process your information. kumandasiz.tv requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kumandasiz.tv requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kumandasiz.tv we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kumandasiz.tv and its services. When you use kumandasiz.tv online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kumandasiz.tv cookies section of our full Privacy Policy.